Frågor gällande ridning, maila: solnaridsol@gmail.com. Avbokningar, bokningar och liknande sker dock alltid per telefon 08-85 15 62

Mötesprotokoll

2023

STYRELSEMÖTE 2023-01-16

2022

Styrelsemöte 2022-11-22

Styrelsemöte 20221017

Styrelsemöte 20220926

Styrelsemöte 20220829

Styrelsemöte 20220620

Styrelsemöte 20220523

Styrelsemöte 20220425

Styrelsemöte 20220321

Årsmöte 20220220

Konstituerande möte 20220220

2021

20211208 Styrelsemöte

20211117 Styrelsemöte

20211027 Styrelsemöte

20211006 Styrelsemöte

20210908 Styrelsemöte

20210614 Styrelsemöte

20210519 Styrelsemöte

20210509 Extra allmänt möte

20210420 Styrelsemöte

20210317 Styrelsemöte

2020

20201207 Styrelsemöte

20201117 Styrelsemöte

20201019 Styrelsemöte

20200929 Styrelsemöte

20200824 Styrelsemöte

20200608 Styrelsemöte

20200511 Styrelsemöte

20200420 Styrelsemöte

20200323 Styrelsemöte

20200216 Årsmöte